Оголошення

Доброго дня, шановні відвідувачі сайту!

Пише Вам Гурт Брати.

Наші імена: Ярослав, Святослав та Мирослав (ми трійнята). Прiзвище наше – Шпак. Ми народилися у 1987р. в невеликому мiстечку Липовець, що на Вiнничинi. У 2000р. вступили до Вищої Педагогiчної Школи Кобзарського Мистецтва, що Київщині по фаху бандура. Засновниками цієї школи є чудова родина Литвинiв – родина справжніх українців. Саме у них ми навчились людяності, любові до бандури та Батьківщини. Там ми навчались 6 рокiв. Пiд час навчання брали активну участь у культурно-масових заходах у рiзних областях України. Приймали участь у конкурсі ім.. Перепелюка – стали дипломантами. Пiсля закiнчення цієї школи, отримали диплом молодшого спецiалiста. За роки проведенні у школі Кобзарського мистецтва нам пощастило познайомитися з багатьма чудовими людьми, яким зараз ми дуже вдячні. Перші власні бандури та концертні костюми нам допоміг придбати народний депутат України Стретович В. М..

Після закінчення навчання доля звела нас з прекрасною людиною, бандуристкою, заслуженою артисткою України –Кияницею Людмилою Павлівною. Вона поповнила наш репертуар декількома гарними творами, підтримувала та допомагала реалізувати творчий потенціал.

Потiм у 2006 р. ми вступили у Кам’янець-Подiлький нацiональний унiверситет iм. I. Огiєнка на 3 курс педагогiчного факультету (муз. вiддiл). У 2008 р. отримали диплом бакалавра, а у 2009 р. диплом спецiалiста. Деякий час працювали у Хмельницькiй обл. Фiлармонiї в державному академiчному ансамблi пiснi та танцю “Козаки Подiлля” на посадi: артист хору. Керівником якого є дуже хороша людина, знаменитий сучасний композитор: Микола Балема, який зробив великий внесок у розвиток нашого трiо. Потiм все-таки ми вирiшили повернутися у м.Кам’янець-Подiлький та до бандури. Певний час працювали музикантами у кафе “Пiд Брамою”. На даний час ми проживаємо у м. Кам’янець-Подiлький. Наш гурт був створений з початку навчання в муз училищі. Крiм бандури ми ще уміємо грати на фортепiано. Також володіємо гiтарою та сопiлкою. Основний наш репертуар це укр.народнi пiснi. Але тепер ми займаємось виконанням класичних та сучасних свiтових хiтiв. Таку iдею нам подав наш вiтчим, який постійно допомагає у збагаченні репертуару. Саме завдяки йому ми виконуємо ці свiтовi хiти на бандурах.

Граємо на бандурi ми вже 11 рокiв. Виступаємо корпоративах, весiллях, юбiлеях, днях народженнях i т.д…

На даний момент ми виступаємо тiльки на територiї України. Та на майбутнє хотiлось би спiвпрацювати з iншими країнами, донести їм свою творчiсть та українську культуру, але на жаль такої можливостi ми не маємо. Тож чекаємо пропозицій від усіх бажаючих розширювати нашу творчість!!!

Наша електронна адреса gyrtbratu@mail.ru

З повагою Гурт Брати. 1. Вересень 7th, 2011 | 13:50 | #1

  Добрий день, Ваш ресурс потрапив в огляд україномовного інтернету на сайті http://planetua.com
  Сам огляд, а також голосування за кращий ресурс огляду, можете побачити за адресою http://planetua.com/review/uanet-46.html

  Для кращого знайомства з Вами, ми склали коротеньку анкету (всього 6 простеньких запитань)
  https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dFJrTEY0UFp5M2R0MzdOWmdJemt6b1E6MQ
  Ваші відповіді будуть опубліковані в наступну середу перед виходом чергового огляду.

  Дякую.
  З повагою, автор оглядів україномовного інтернету
  Тарас Амброз

 2. ігор
  Червень 9th, 2012 | 12:10 | #2

  доброго дня.може кто знає і підскаже чи є служба розшуку людей в ньою йорку …шукаю батька моєї м ами .він жив в нью йорку …зарання вдячний вам …

 1. Січень 9th, 2011 | 13:21 | #1